0224 222 0 777

Hafta içi 09:00 - 17:00

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı İnsan Kaynakları olarak amacımız, iş gücü potansiyelini en üst seviyelere taşırken sürekli gelişen ve verimlilik odaklı bir kurum kültürü oluşturmaktır. Bu noktada; sağlık sektörünün gerekliliklerini en yüksek kalite anlayışı ile yerine getirmekte olan seçkin bir topluluk ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı İnsan Kaynakları, bu kaliteyi yeni seçilmiş personel alımları ile korumakta; eğitim ve performansa dayalı motivasyon programları ile de sürekli hale getirmektedir.

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı İnsan Kaynakları olarak bize iş başvurusunda bulunmak için alttaki BAŞVURU FORMU’nu doldurmanız yeterlidir. Doldurduğunuz özgeçmiş formlarınız İnsan Kaynakları bölümümüze otomatik olarak yüklenmekte ve işe alım sürecindeki personellere ulaşmaktadır.

Başvurularınızın sağlıklı bir şekilde değerlendirilebilmesi için başvuru formu haricinde güncel vesikalık fotoğrafınızın yer aldığı dosya şeklindeki özgeçmişinizi ik@turanturan.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

—–

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı

İnsan Kaynakları

ik@turanturan.com.tr